Provizní systém

Registrace | Přihlášení

Píšete blog nebo provozujete internetový portál?

Registrujte se do partnerského systému portálu Můjcad.cz a získávejte provize díky objednávkám uskutečněným přes partnerský odkaz! Inteligentní provizní systém rozliší vaše návštěvníky až 3 měsíce zpět.

Už od první uskutečněné objednávky získáte provizi 3% z ceny objednávky bez DPH a od čtvrté uskutečněné objednávky se provize vždy o 1% zvýší. Maximální výše provize tak může být až 7% ! Procento odměny bude mírně nižší u objednávek, na které se vztahuje množstevní sleva, ale celková částka je u tohoto typu objednávek vyšší.

Žádost o výplatu provize zasílejte emailem na mujcad(z)mujcad.cz po překročení částky 1000,- Kč nebo 1x ročně, pokud tato částka nebude dosažena. Výplata bude uskutečněna na základě faktury nebo dohody.

Jak na to?

Vytvořte si partnerský účet na stránce registrace a po té se přihlašte. V systému naleznete odkaz s vaším partnerským kódem. Můžete si také emailem vyžádat vytvoření bannerů, které budou odpovídat grafice vašeho webu.

Šanci na úspěch zvýšíte, pokud odkaz umístítě na tematicky spřízněnou stránku (počítače, software, CAD, architektura, strojírenství atd.) nebo o programu progeCAD napíšete článek.

Odkazy umisťujte pouze na webové stránky, které sami provozujete.